2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Pokročilý fotomakeup vás provede úžasným dobrodružstvím pokročilých technik, které se využívají při fototestech a editorialech. Naučíte se nalíčit do různých typů fotografického svícení, spolupracovat s fotografem i modelkou a vytvoříte si během kurzu kolekci tří rozdílných stylů, které budou tvořit váš příběh. Obohatí vaše portfolio vyzkoušíte si pokročilé výtvarné techniky a proniknete do tajemství práce v ateliéru a při spolupráci s fotografem. Budete se cítit sebejistí a odvedete perfektní práci.

Nasbíráte cenné zkušenosti, pod vedením profesionálního lektora. Nenecháme vás udělat chybu a přesto necháme plně rozvinout vaši kreativitu, pevně vás povedeme tak, aby výsledné fotografie patřily mezi moderní špičku vizážistické práce.


Náplň výuky:Z kurzu si odnesete porfolio 3 fotografií a je možné jej absolvovat i za účelem vytvoření či rosšíření portfolia.


Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comFOTOMAKEUP 2 - EDITORIAL MAKEUP

Termín:

2. Dubna 2023


Cena:

3 900,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Musíte již umět líčit základy na fotografii na úrovni základního fotomakeupu.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Kurz vám pomůže při spolupráci s fotografy, focením editorialů, uměleckých I komerčních fotografií kde si budete umět poradit se všemi technikami pokročilého fotomakeupu.


Další možné vzdělávání:

Letní škola pokročilých technik a High Creative Makeup

 

 přihláška
  na
  kurz