2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Rozšíření poznatků barevné teorie o autorský systém dělení barev do 12 skupin, který umožňuje klientům snazší orientaci ve výběru barev a současně jim umožňuje nosit více odstínů barev. Systém umožňující kombinace teplých a studených barev. Pracuje se variabilně s různým stupněm harmonie, čímž využíváte barevný potenciál v plném rozsahu. Obohacuje a rozvíjí poznatky Barevné typologie. Usnadňuje orientaci klientům, kteří se nedokázali dobře orientovat ve výběru barev v obchodech. Barevná typologie II. rozšiřuje základní barevnou typologii, nepopírá tedy základní, řeší však některé jeho nedostatky. Barevná typologie II. je autorský systém Petra Lukeše vyvinutý na základě více než dvacetileté, praxe práce s barvou, který řeší nedostatky Barevné typologie I.


Náplň výuky:
Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com
.

BAREVNÁ TYPOLOGIE II.

Termín:

10.-11. Prosince 2022

1.-2. Července 2023

Cena:

2 600,- (Prosinec)

3 200,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru.Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Barevná typologie a barevné poradenství je základem pro další práci v líčení, kadeřnictví, oděvním i stylingovém poradenství. Stejně dobře lze poskytovat barevné poradenství jako samostatnou službu klientům.


Další možné vzdělávání:

Kurz využijete s jakýmkoliv kurzem stylingu i líčení

 

 přihláška
  na
  kurz


Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově. Online jde kurz absolvovat pouze v případě, že máte doma šátky a profibarevnice.

UČEBNA

ONLINE