2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Natáčíte a nebo toužíte natáčet pro své fanoušky a klienty beauty editorialy, tak jak je znáte z Facebooku, Youtube, Instagramu a dalších sociálních sítí a nedaří se vám podle vašich představ? Naučíme vás takový beauty editorial vyrobit, ať již ho líčíte na modelce, nebo na sobě. Popereme se s nasvícením, kamerou nebo telefonem a samotnou produkcí a postprodukcí.


Náplň výuky:
Požadované vybavení:


Kemera, fotoaparát se schopností natáčet video a nebo mobilní telefon. Zkrátka to, čím se chystáte vlastní editorialy natáčet.
 


Lektor:


Petr Lukeš

Vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR . S více než sedmnáctiletou praxí v oboru. Se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV.

Časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, řadou novin a časopisů. Dále zkušenostmi s tvorbou trendů a kolekcí a mnohaletou praxí ve výuce makeupu, stylingu, řeči těla a tváře

petrlukes.com

SVÍCENÍ, NATÁČENÍ A EDITACE BEAUTY EDITORIALU

Termín:

5. Února 2023

Cena:

2 950,-

Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


NeníOsvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování.


Praktické uplatnění:

Tento kurz vám umožní lépe propagovat sami sebe a svou práci na dnes tak populárních sociálních médiích. A to za použití běžně dostupných prostředků, jako je mobilní telefon nebo běžné kompaktní fotoaparáty.


Další možné vzdělávání:

Ostatní kurzy fotografie, Umění prezentace

 

 přihláška
  na
  kurz