2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od rou 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fottografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.com


Setkáváme se stovkami vizážistů v době rozvoje jejich rukopisu. V době, kdy je makeup v podstatě dobrý, ale přece jen něco chybí, často malý krůček. Zdánlivý detail, ovšem detail, který výtvarně dokáže celou práci významně vylepšit. Tradičně všichni bojují s obdobnými chybami. Řeší velmi podobné problémy a jejich práci dělí od dokonalosti mnohdy maličkost, jedna linie, malé zdůraznění, jen ho najít. Tyto detaily dokáží dostat výtvarnou hodnotu, do o třídu vyšší kategorie. Letní škola vás chce inspirovat k rozvoji rukopisu a současně vám předat některé pokročilé techniky vizážistické práce.

 Letní škola nabízí nezávislý pohled na váš rukopis, vaše portfolio a vaší techniku. Připraví trénink nových technik a moderního makeupu, pokročilých korekcí a modelací. Trénink bude zaměřen tak, aby vás naučil nové postupy a zdokonalil staré.

 Rozšíříme portfolio o nové postupy, které se naučíte v předchozích blocích a na modelkách vám vyfotíme nové fotky do booku s vaší prací. Fotky budou zahrnovat pokročilé postupy. A v poslední fázi budeme hovořit o prezentaci, portfoliu, současném trhu v našem oboru. Budeme se věnovat nejčastějším chybám v současné makeupové tvorbě obecně.

 Cílem letní školy je tedy naučit vás nové techniky, zlepšit techniky stávající. Rozšířit váš book a doporučit vám individuální trénink pro váš další vývoj.

 Nemáme za cíl vás utopit v kritice, ale inspirovat vás k lepší tvorbě. Cesta od prvního makeupu k pokročilému makeupu je náročná. Cesta od pokročilé práce ke špičkové práci je často podceňovaná. Nabízíme vám vlastní zkušenost a praxi pro krok od dobrého ke špičkovému.Náplň výuky:

1. Den


2. Den


3. den


4. den


Termín:

6.-9. Července 2023

Cena:

9 800,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


Předchozí vzdělání na úrovni kurzů Vizážista doplněným o kurzy Fotomakeupu. Jsou minimálním požadavkem pro absolvování kurzu. Kurze je určen pro nejméně středně pokročilé vizážisty zvládající následující techniky. Denní a večerní makeup, korekce a modelace obličeje, líčení do umělého světla, na přehlídku a na barevnou i černobílou fotografii. Absolvent by měl mít základní vybavení a výhodou je vlastí portfolio.
Osvědčení:

Certifikát Asociace vizážistů a stylistů České republiky o absolvování a rozšiřování kvalifikace.


Praktické uplatnění:

Zvýšení konkurenceschopnosti osvojením si nových technik a zdokonalením stávajících. Rozšířením portfolia nabídnout klientům lepší přehled o rozsahu a kvalitě vaší práce. Získání individálních doporučení, pro lepší úspěch na trhu díky zdokonalení sebeprezentace a rukopisu práce.


Další možné vzdělávání:

Master Class a další kurzy líčení

 

 přihláška
  na
  kurz


LETNÍ ŠKOLA POKROČILÝCH TECHNIK

Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA