2021 © Asociace vizážistů a stylistů ČR

LiveZilla Live Help
KURZY vypsané termíny | kurzy individuální | o škole | ubytování | přihláška a pravidla | jdu na kurz

Asociace vizážistů a stylistů

České republiky

14 dnů 112 hodin výuky


Intenzivní kurz s rozšířenou výukou. 112 hodin výuky během 14 dnů. V ceně kurzovného jsou zahrnuty profesionální fotografie v hodnotě 2000,-

Chcete-li se stát profesionálním vizážistou a upřednostňujete semináře, které vám předají co nejvíce informací najednou, je pro vás Vizážista speciál převratný právě formou výuky, která vyhovuje každému, kdo před rozložením jednotlivých vzdělávacích bloků na delší časové období dává přednost intenzivnímu vzájemně provázanému balíku vědomostí v jednom bloku.

14 dnů intenzivního tréninku od základních technik až po zvládnutí náročných postupů profesionální práce.

Náplň výuky:

1. den


2. den


3. den

 


4.den


5. Den


6. den7. den8. Den9. den


10. den

 


11.den


12. den


13. den


14. den
Lektor:


Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR

Petr Lukeš, praxe v oboru od roku 1995, práce pro Yves Saint Laurent, Dior, později tvorba trendů kolekcí pro Salvette, v oboru přednáší od roku 95, od roku 1997 prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR. Praxe při líčení pro módní fotografii, přehlídky, TV a také širokou vlastní klientelu. Od roku 2001 se plně věnuje také módní fotografii. Více o lektorovi najdete na webu petrlukes.comTermín:

13.-26. Února 2023

24. Července - 6. Srpna 2023


Cena:

24 841,-


Obtížnost kurzu a požadované předchozí vzdělání:


V tomto případě není požadováno předchozí vzdělání ani praxe v oboru. Pro absolvování zkoušky v oboru Vizážistka dle Národní kvalifikce kód: 69-035-M je potřeba dosáhnout věku 18 let a mít platný zdravotní průkaz, který vám vystaví váš obvodní lékař

Osvědčení:

Kurz je plnohodnotnou rekvalifikací na obor vizážista zakončen rekvalifikační zkouškou a osvědčením o získání profesní kvalifikace pro obor Vizážistka dle Národní soustavy kvalifikací Osvědčení je veřejnou listinou a prokazuje podobně jako například výuční list vaší plnou kvalifikaci v oboru. Je nejvyšším možným osvědčením v oboru které lze získat.


Praktické uplatnění:

Kurz vás připraví na profesní dráhu vizážistky. Můžete si udělat ŽL nebo se nechat zaměstnat v oboru. S  kurzem máte kvalitní  informace pro start v oboru Vizážistiky. Kurz je mimořádně obsáhlý a současně patří k nejprestižnějším. Je preferován u řady klientů jako požadavek na vzdělání.


Další možné vzdělávání:

Po kurzu jste připraveni k obsolvování všech specializovanýc kurzů pro středně pokročilé i pokročilé vizážisty.

 

 přihláška
  na
  kurz


VIZÁŽISTA SPECIÁL

Forma výuky:
Prezenční výuka. Na tento kurz musíte přijet k nám do učeben v Praze na Barrandově

UČEBNA